czwartek, 2 stycznia 2014

Witamy w Nowym Roku!

Chyba nie muszę pisać, że miniony rok był wyjątkowy. Pojawił się na świecie nasz długo wyczekiwany Piotruś. Nasz Pimpuś Sadełko, nasz łoBuziaczek. Wszystko kręci się teraz wokół niego. To on jest najważniejszy. Jednocześnie jednak ja nie zapominam o sobie i dla tego też w nowym roku chciałabym, aby to Betty's Home rozwijało się i szło do przodu. To jest takie moje małe marzenia, ale też cel na 2014 rok.

Dawno nie było tutaj nic o Piotrulku, który ma już 10 i pół miesiąca (!) A on przez ostatnie czas tak się zmienił... Cudownie się rozwija, zdobywa nowe umiejętności. Od kilku dni tańczy do każdej usłyszanej melodii. Przy meblach staje już od jakiegoś czasu, jednak do chodzenia mu się nie spieszy. Od Gwiazdora dostał pchacz i dwa dni temu pierwszy raz samodzielnie przy nim stanął i sunął do przodu z kuperkiem wypiętym jak kaczusia. Namiętnie gada tatatatata, baba, daj ;) czasem powie mamamama i wciąż wskazuje paluszkiem na różne przedmioty i woła totototo, wtedy trzeba go brać na ręce, żeby mógł  pokazać o co mu chodzi. Często też się z nami kłóci i opowiada w  znanym tylko sobie języku :D  Rozśmiesza nas do łez bardzo często. No i ma już 8 zębów!

A na Nowy Rok, życzę sobie i Wam zdrowia, energii i spełnienia marzeń (i przespanych nocy)! 

A 2013 rok wyglądał tak


Miny roku


Wygibasy 


Trochę lasek też wyrwał 


Można? Można!


Udowodniliśmy też, że podróże z półrocznym dzieckiem są możliwe. Piotrek zobaczył Wrocław, Kraków, Berlin, Amsterdam, Paryż, Brugię i Gent. Były momenty ciężkie, ale każdy wyjazd wspominamy z radością i cieszymy się, że mogliśmy pokazać mu kawałek świata. Jaki jest największy plus tych wypraw? Taki, że Piotrek nic z nich nie zapamięta i za kilka lat będziemy musieli wrócić w te miejsca po raz kolejny :D


10 komentarzy:

 1. Sukcesów i spełnienia marzeń życzę na Nowy Rok! I zdrówka dla całej Waszej rodzinki! :)
  Piotruś rośnie jak na drożdżach i zmienia się. Miny roku mnie rozwaliły ;) Super!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy! I dla Was wszystkiego co najlepsze :* A Piotrek to rzeczywiście duży chłopak, każdy się dziwi, że jeszcze roku nie ma.

   Usuń
 2. Ale mieliście cudowny rok! A zdjęcia na tle wieży E. obłędne ! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, zdecydowanie nie mogę powiedzieć, że ten rok nie był udany, bo był :)

   Usuń
 3. Jakież piękne i wzruszające zdjęcia!!! Aż rok i tylko rok : ) Działo się u Was niemało! Buziole! :*

  OdpowiedzUsuń
 4. O działo się u Was, działo! Świetny rok za Wami i życzę, aby Nowy był wypełniony po brzegi wspaniałymi podróżami, doświadczeniami i samą radością! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kochana, dla Was również najlepsze życzenia na nowy rok! Aby był jeszcze bardziej kreatywny i radosny! Ściskam :*

   Usuń
 5. Piękny przegląd!! Życzę Wam Kochani kolejnego jeszcze cudniejszego roku;** No i naszego spotkania na dłużej sobie życzę;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spotkanie Haniu to priorytet na ten rok! Samych radości dla Was :*

   Usuń

Blogging tips